Regenerácia pleti – Mezoterapia

Regenerácia pleti – Mezoterapia

Mezoterapia – vitamínová bomba pre vašu pleť

Pri tejto metóde sa do pleti rovnomerne injektuje zmes s obsahom vitamínov, výživných látok a nezosieťovanej kyseliny hyaluronovej. Po tomto ošetrení je pokožka schopná udržať si viac vlhkosti a stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu.

Mezoterapia je jedinečná pri potrebe hydratácie pokožky a jej pomocou sa dá veľmi účinne bojovať proti známkam starnutia v podobe drobných vrások. Efekt mezoterapie môže byť viditeľný podľa typu pokožky už po prvom ošetrení. Potrebné sú 3-4 ošetrenia a následné udržiavacie ošetrenie raz za 4 mesiace.

Mezoterapiu je taktiež vhodné kombinovať s laserovou rejuvenizáciou. V kombinácií týchto ošetrení vieme pokožku veľmi účinne hydratovať a zbaviť drobných a hlbších vrások, rozšírených pórov, prípadne zvýšeného mastenia a pleť zároveň dostáva silný impulz na tvorbu kolagénu a elastínu.

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.