Veľká premena 2019

Na uvedených fotografiach vidíte civilné fotografie počiatočného a koncového stavu Veľkej premeny 2019 u pani Ľubomíry, postup jednotlivých ošetrení (v priebehu 6 mesiacov) detailne popisujeme nižšie.

Počiatočný stav

U pacientky je výrazný pokles horných a dolných viečok, pokles objemov tváre, výrazne vrásky na čele, okolo očí a úst. Štruktúra pokožky „zlomená“, pokožka presušená bez elasticity s nezdravým nádychom. Celkovo klientka pôsobí minimálne o 10 rokov staršie ako je jej reálny vek.

1. krok

Operácia dolných viečok

Ako prvý krok sme realizovali operáciu spodných viečok, operáciu realizoval MUDr. Marián Koperniech, súbežne sme zlepšovali opakovanou kúrou Drakuloterapie štruktúru pokožky.

2. krok

Operácia horných viečok

S odstupom 8 týždňov sme realizovali operáciu horných viečok, operáciu realizoval MUdr. Marián Koperniech a dva týždne po operácii horných viečok (stav na fotografii) sme realizovali opich čela  botulotoxinom, ošetrenie realizovala MUDr. Janka Holešovská.

3. krok

Doplnenie objemov v oblasti tváre

S odstupom 2 týždňov (po aplikácii botoxu do čela) sme aplikovali výplne Teosyal (produkt špičkovej švajčiarskej firmy TEOXANE) s cieľom doplniť objemy tváre pri zachovaní prirodzenosti. Ošetrenie realizovala MUDr. Janka Holešovská.

4. krok

Priebežne sme pracovali na zlepšení štruktúry pleti, odstránili sme botulotoxínom vrásky okolo očí  a úst (ošetrenie realizovala MUDr. Veronika Mladoňová).

Sumár Veľkej premeny

 

Zoznam a postup ošetrení

– operácia dolných viečok

– drakuloterapia

– operácia horných viečok

– ošetrenie vrások čela botulotoxínom

– výplne tváre

– ošetrenie vrások okolo očí a pier botulotoxínom

 

Odborný tím

MUDr. Janka Holešovská

MUDr. Marián Koperniech

MUDr. Veronika Mladoňová

 

Použitý materiál

– výplňové materiály Teosyal (produkt špičkovej švajčiarskej firmy TEOXANE)

– botulotoxín Dysport (od spoločnosti IPSEN)

 

Dlžka ošetrenia

– celkový rozsah 6 mesiacov

– intervaly medzi jednotlivými krokmi v popise krokov

 

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.