O nás

Súčasný životný štýl si vyžaduje moderný a mladistvý vzhľad. Ešte dôležitejšie je však vyzerať prirodzene krásne. Bez rozdielu pohlavia a veku. Anti-aging medicína napreduje míľovými krokmi, a tak je dôležité vybrať si dôveryhodného a skúseného partnera, ktorý vám pomôže dosiahnuť vytúžený cieľ a poskytne individuálny, odborný i profesionálny prístup.

Vitajte v klinike Medicor, v špecializovanom pracovisku s tímom odborníkov z oblasti estetickej medicíny, plastickej chirurgie, dermatovenerológie, obezitológie a anestaziológie.

MUDr. Janka Holešovská, MBA
vedúca lekárka medicínsko-estetického centra Medicor

MUDr. Janka Holešovská, MBA vyštudovala všeobecné lekárstvo. Roky pôsobila ako praktický lekár pre dospelých. Na prelome milénií absolvovala prvé školenie v zahraničí zamerané na oblasť estetickej medicíny. Odvtedy v nej pôsobí dodnes, je vedúcou lekárkou medicínsko-estetického centra Medicor v Poprade. Je tiež certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.

MUDr. Veronika Mladoňová

MUDr. Veronika Mladoňová
dermatovenerológ

MUDr. Alena Kučerová

MUDr. Alena Kučerová
oftalmológ

MUDr. Viktor Hundža

MUDr. Viktor Hundža
endokrinológ

MUDr. Iveta Martonová

MUDr. Iveta Martonová
chirurg

Kvetoslava Brejčáková

Kvetoslava Brejčáková
vrchná sestra

Kristína Mikulíková

Kristína Mikulíková
zdravotná sestra

Michaela Krempaská

Michaela Krempaská
asistentka

Anna Danilková

Anna Danilková
sanitárka

Medicor Club

Buďte v správnej spoločnosti. Vstúpte aj vy medzi priateľov kliniky MEDICOR a staňte sa súčasťou neformálneho klubu. Získate tak prístup na:

  • spoločenské akcie organizované klinikou Medicor
  • spoločenské akcie podporované klinikou Medicor
  • prezentácie nových liečebných postupov v oblasti estetickej medicíny
  • špeciálne ošetrenia, určené len pre členov MEDICOR CLUB
novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.