Nefertiti lift

Anti-aging kúra s Vitamínom C

Po tomto ošetrení je oblúk sánky nanovo vyrysovaný a črty tváry a dolnej časti krku sa harmonizujú. Zákrok možno prirovnať k miniliftingu.

Dĺžka ošetrenia:

do 30 min

Cena:

od 120€* viď cenník

Dĺžka hojenia:

žiadne **riziko tvorby hemátomov

Doba efektu ošetrenia:

3-6 mesiacov

Ostré kontúry tváre vplyvom gravitácie zmäknú, pričom správne aplikovaný botulotoxín dokáže stav napraviť.

Botulotoxín blokuje prenos nervového vzruchu v svale. Presne lokalizovanými vpichmi eliminujeme nadmerný ťah povrchového svalu krku (platyzmy). Platyzma je plochý sval krku, ktorý ťahá dolnú časť tváre smerom nadol. Liftingový efekt intradermálneho botoxu sa využíva v dolnej časti tváre, v blízkosti línie sánky. Liftingový efekt v tejto oblasti sa prejaví rušením ťahu platyzmy smerom dole.Bolestivosť tohoto zákroku je minimálna. Nie sú potrebné ani znecitlivenie liečenej oblasti.

nefertiti-lift-medicor-poprad

Benefity:

– vyrysovanie uhlu sánky
– neinvazívne kontúrovanie
– efekt na 3-5 deň, max do 14 dní
– harmonizácia čŕt v spodnej časti tváre

Cenník:

 

Nefertiti lift                                                                                                    od 120€ do 260€*

* cena závisí od množsta použitých jednotiek ( cena 2,00€ / jednotku).

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.