Liečba stresovej inkontinencie (u žien)

Dĺžka ošetrenia:

do 45 min

Cena:

Od 160 Eur*

Dĺžka hojenia:

3-7 dní

Doba efektu ošetrenia:

12-18 mesiacov

Ošetrenie pomáha (záležiac od stupňa inkontinencie) úplne odstrániť alebo zmierniť príznaky stresovej inkontinencie. Ide o veľmi sofistikované ošetrenie a omladenie intímnych partií, kde dochádza k laserovému prehrievaniu tkaniva bez narušenia povrchu sliznice.

Princípom ošetrenia je výrazná stimulácia tvorby vlastného kolagénu, čím sa výrazne spevní pošvová stena. Vykonané ošetrenie výrazne redukuje stresovú inkontinenciu a zároveň prináša omladenie intímnym partíí, kde dochádza k spevneniu a zúženiu v celej intímnej oblasti. Výsledkom je celkovo znateľné omladenie a spevnenie, ktoré pocíti nielen žena, ale aj jej partner.

Jedná sa o veľmi efektívnu a maximálne bezpečnú terapiu, nakoľko toto ošetrenie nespôsobuje poškodenie a odlúpenie povrchovej vrstvy sliznice.

Benefity:

  • nebolestivý zákrok
  • rýchla úprava ťažkostí bez potreby zotavenia
  • žiadne vedľajšie účinky
  • vysoká spokojnosť pacientiek

Cenník:

Inkontinencia:

1. ošetrenie 200 Eur (cena vrátane prípravkov po ošetrení)
2. ošetrenie 160 Eur
3. ošetrenie 160 Eur

  • 3 ošetrenia v 6 týždňových intervaloch

Články:

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.