Komplexná regernerácia pleti metódou Drakuloterapia

Komplexná regernerácia pleti metódou Drakuloterapia

Ide o ošetrenie autológnym biomateriálom – špeciálne spracovanou krvnou plazmou so zvýšenou koncentráciou krvných doštičiek. Ošetrenie vhodné pre vystresovanú, „zvädnutú“ a starnúcu pokožku, ako aj na ošetrenie drobných jazvičiek a nerovností po akné, na ošetrenie jemných strií.

 

Pri tejto procedúre sa v snahe o omladenie pleti používa krvná plazma, ktorá je bohatá na krvné doštičky. Drakuloterapia predstavuje prirodzené a efektívne ošetrenie pokožky, prostredníctvom ktorého je možné spomaliť proces starnutia, a to vďaka informáciám, ktoré sú zapísané v krvi každého jedinca.

Drakuloterapia sa vo svete medicíny etablovala nielen vďaka svojim pozitívnym účinkom na starnúcu pleť, ale osvedčila sa aj pri regenerácii pokožky či vyhladení vrások. Efektívne hojí jazvy, napríklad po akné.

Vyhľadávaná je medzi pacientmi, ktorých trápi strie, prípadne rôzne typy dermatóz. Navyše blahodárne pôsobí aj vo vlasovej časti hlavy. Na miestach, kde sú vlasové cibuľky zachované, dochádza k opätovnému rastu vlasov.

 

Pri tomto type terapie sa využíva vlastná krv každého pacienta. Ide o zanedbateľný odber, do 16 mililitrov. Následne sa odobratá krv umiestni do špeciálnej centrifúgy, kde sa od seba oddelia jednotlivé zložky krvi.

Pre ošetrenie Drakuloterpia sú dôležité krvné doštičky, ktoré obsahuje práve jedna zo zložiek – plazma. Jej súčasťou sú totiž rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku a zároveň podporujú a urýchľujú jej hojenie. Získaná plazma sa bezprostredne aplikuje priamo na miesto, ktoré si zákrok vyžaduje,

Ošetrenie trvá približne 30 až 45 minút. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné podstúpiť tri až päť opakovaní. Už po absolvovaní troch terapií pretrvávajú účinky drakuloterapie po dobu ôsmych mesiacov až jedného roka.

 

Rozhovory a články

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.