Kombinované ošetrenie očného okolia

Aplikácia výplňových materiálov

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvenciu odporúčame na starnúcu pleť, so stratou pevnosti a pružnosti. Ošetrením od 20 roku života pomôžete predchádzať prejavom starnutia.

Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre (prístrojom TriActive) pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia kolagénu a elastínu.

Pre maximálny efekt kombinujeme ošetrenie rádiofrekvenciou so zapravením mezoterapeutických zmesí do očného okolia.

 

Mezoterapia okolia očí

Očné okolie je veľmi špecifická oblasť. Mnohých nás trápia tmavé kruhy pod dolnými viečkami, vačky a samozrejme vrásky, najmä mimické.

Komplexné ošetrenie očného okolia riešime aplikáciou špeciálnej zmesi RRS HAEyes (s vitamínom C a kyselinou hyalurónovou a ďalšími účinnými látkami), ktorá slúži k zjemneniu a vyhladeniu vrások, odstráneniu opuchov a vačkov pod očami, prejasneniu pleti a tmavých kruhov.

Tento dokonalý komplex účinných látok pleť okolo očí omladí, presvetlí, dodá jej sviežosť a živý vzhľad, obnoví statenú pružnosť.

 

Okamžitý efekt kombinovaného ošetrenia očného okolia je viditeľný už po prvom ošetrení, doporučujeme 3-4 ošetrenia (v dvojtýždňových intervaloch).

 

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.