Estetická medicína

Eliminácia vrások aplikáciou botulotoxínu

Termín Estetická medicína sa pre veľkú skupinu ľudí stala synonymom pre Plastickú chirurgiu. Estetická medicína je však samostatná oblasť medicíny, postavená na neinvazívnych, resp zásadne menej invazívnych zákrokoch na rozdiel od Plastickej chirurgie, ktorá bola v období svojho vzniku vlastne rekonštrukčná poúrazová chirurgia.

Dá sa potvrdiť, že do Estetickej medicíny patria všetky lekárske ošetrenia a zákroky, ktorých cieľom je priblížiť sa ideálnemu vzhľadu klienta, samozrejme s ohľadom na jeho zdravie. Bez zdravého organizmu nemôže ľudská krása existovať a naplno sa prejaviť.

Estetická medicína pomáha klientovi zachovať mladistvý vzhľad, umožní mu dlhodobo vyzerať sviežo, oddýchnuto. Cieľom estetickej medicíny by však malo byť zachovanie prirodzeného vzhľadu klienta.

 

Naša ponuka ošetrení v oblasti Estetickej medicíny:

 

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.