Drakuloterapia pri vypadávaní vlasov

Drakuloterapia pri vypadávaní vlasov

Injekčná aplikácia špeciálne spracovanej vlastnej plazmy do pokožky hlavy zabezpečuje obnovu buniek, urýchlenie rastu a regeneráciu vlasov.

Ide o ošetrenie autológnym biomateriálom – špeciálne spracovanou krvnou plazmou so zvýšenou koncentráciou krvných doštičiek. Ošetrenie vhodné okrem regenerácia vlasov aj pre regeneráciu vystresovanej a starnúcej pokožky, ako aj na ošetrenie drobných jazvičiek a nerovností po akné, na ošetrenie jemných strií.

 

Pri tejto procedúre sa v snahe o omladenie pleti používa krvná plazma, ktorá je bohatá na krvné doštičky. Drakuloterapia predstavuje prirodzené a efektívne obnovy buniek a regeneráciu vlasov. Je možné spomaliť proces starnutia, a to vďaka informáciám, ktoré sú zapísané v krvi každého jedinca.

Vyhľadávaná je medzi pacientmi, ktorých trápia problémy vo vlasovej časti hlavy. Na miestach, kde sú vlasové cibuľky zachované, dochádza k opätovnému rastu vlasov.

Pri tomto type terapie sa využíva vlastná krv každého pacienta. Ide o zanedbateľný odber, do 16 mililitrov. Následne sa odobratá krv umiestni do špeciálnej centrifúgy, kde sa od seba oddelia jednotlivé zložky krvi.

Pre ošetrenie Drakuloterpia sú dôležité krvné doštičky, ktoré obsahuje práve jedna zo zložiek – plazma. Jej súčasťou sú totiž rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú vlasové bunky a pokožku a zároveň podporujú a urýchľujú rast vlasov. Získaná plazma sa bezprostredne aplikuje priamo na miesto, ktoré si zákrok vyžaduje,

Ošetrenie trvá približne 30 minút. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné podstúpiť tri až päť opakovaní. 

novinky

novinky

akcie

akcie

blog

blog

MUDr. Janka Holešovská

Klinika Medicor pôsobí na trhu estetickej medicíny už viac ako 15 rokov, vedúcim lekárom kliniky je MUDr. Janka Holešovská, MBA, ktorá je certifikovaným špecialistom v oblasti anti-age, pravidelne sa zúčastňuje popredných workshopov, seminárov a medzinárodných kurzov.