Drakuloterapia. Omladenie skryté v žilách
Blog / 31.07.2018
Drakuloterapia. Omladenie skryté v žilách Primárnou úlohou ľudskej krvi je zásobovať organizmus človeka životne dôležitým kyslíkom a ďalšími látkami. Málokto vie, že práve v červenej tekutine kolujúcej v našich žilách, je zároveň ukryté aj tajomstvo mladosti a krásy. Drakuloterapia sa začína udomácňovať postupne i na Slovensku.

Pauza neznamená KONIEC
Blog / 27.07.2018
Pauza neznamená KONIEC Akákoľvek hormonálna zmena dokáže značne ovplyvniť naše celkové zdravie a psychickú pohodu. Návaly horúčavy, potenie, podráždenosť, osteoporóza, inkontinencia, priberanie, pokles kvality sexuálneho života či stopy na pleti. Menopauza je súčasťou života každej ženy, rovnako ako andropauza u muža. Pohlavné hormóny s pribúdajúcim vekom ubúdajú v každom z nás. V Poprade sa preto spojili viacerí špecialisti, aby pacientom v tomto období poskytli kompletnú starostlivosť.

Riziko vzniku rakoviny kože prudko stúpa
Blog / 27.07.2018
Riziko vzniku rakoviny kože prudko stúpa Na krásnu bronzovú pokožku sa teší každý z nás. Letné slnko spojené s pobytom pri mori je pre väčšinu ideálnou kombináciou. Slnenie dodáva telu vitamín D, potrebný pri výstavbe kostných štruktúr, pomáha pri liečbe akné, znižuje pocit únavy a zlepšuje náladu. No všetkého veľa škodí.

Ako telo dokáže oklamať vek
Blog / 27.07.2018
Ako telo dokáže oklamať vek Nie je žiadnou novinkou, že ženy – a čoraz viac nielen ony – sústavne hľadajú metódy, ako by mohli zastaviť čas, teda prirodzený proces starnutia. Väčšina vie, že je to beznádejný boj, odsúdený na neúspech. Vieme, že z našej pokožky sa postupne vytráca dôležitý kolagén a stáva sa ochabnutou, vráskavou. Gravitácia nepustí: všetko ťahá k zemi, žiaľ, aj našu kožu. MUDr. Janka Holešovská – ako prvá na Slovensku – už niekoľko mesiacov aplikuje takzvané MCT (Medicor Cell Therapy) ošetrenie vlastnými bunkami.